PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Yankıtur

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Taşımacılığı olup 1997 yılından bu yana ‘’koşulsuz müşteri mutluluğunu’’ ilke edinmiş yönetim anlayışı ile kazanmış olduğu bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerinin güven duyduğu hizmet ortağı olmuştur. Bizlere duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak istiyor, personel taşıma işinizde güvenilir hizmet ortağınız olmak istiyoruz. Bugün üç yüz elliyi aşkın araçtan oluşan modern filosu, ile bir çok kurum ve kuruluşa Personel Taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.

Yankıtur, müşterilerinin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımaktadır. Yankıtur gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerinde inşa etmiştir:

Kalite
Yankıtur, sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Dakiklik
Yankıtur, kurulduğu günden bu yana firmalara vermiş olduğu taşıma hizmetinde, araç destek servisinin anlık trafik kameralarından almış olduğu bilgi doğrultusunda, alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle servis aracı kaptanlarını yönlendirerek, dakik hizmet anlayışıyla daha ekonomik ve kaliteli taşıma hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Güvenlik
Tüm araçlarımızda, Trafik ve Kasko sigortalarının yanı sıra, her birey zorunlu Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.

  • MEDLINE ALARM SAĞLIK HİZM. A.Ş. Sağlık Hizmetleri ile yolda arzu edilmeyen olaylara karşı kapsamlı hizmet sözleşmesi isteğe bağlı olarak yapılacaktır.
  • Servis araçlarımız yeni, azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan ve herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımlarını özenle yaptırmaktayız.
  • Trafik, kasko ve ferdi koltuk sigortası yapılmış araçlarla çalışmaktayız.
  • Personelimize hizmet alanları ile ilgili bilgi, beceri ve davranış biçimlerinin kazandırılması, hizmetlerimizin en verimli biçimde yerine getirilmesi amacıyla başlattığımız eğitim kurslarında, trafik ve mevzuatı ve kurallar, çevre ve şehir bilgisi, turizm bilgisi, halkla ilişkiler, ilkyardım, taşıt bakımı ve işletmesi gibi konular alanlarında uzman kişiler tarafından eğitim ve seminerler verilmektedir.
  • Yollardaki sürat limitlerine uyulması zorunludur. Mobil araçlarımız sürekli trafik denetimi yaparlar.
  • Servis kuralları talimatlarımız ve bu talimatların personele tebliğ edilmesinde izlediğimiz etkili yöntemler, kuralların uygulanmasında ki etkinliğimizi arttırmaktadır.
  • Kaza ve arıza durumunda sürücülerin uyması gereken kurallar kendilerine tebliğ edilerek, bu gibi olaylarda ne yapılacağı daha önceden belirlenmektedir
  • Yankıtur, 1992 yılında kurulan ve İstanbul içerisinde toplu taşımacılık, personel, turizm, öğrenci taşımacılığı yapan şirketleri bir araya getiren İSTABİstanbul Toplu Taşımacılar Birliği Derneği'nin 528 nolu üyesidir.