ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Yankıtur

Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz çocuklarımızı taşımanın verdiği özel bir sorumluluk taşıdığına inanan firmamız çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üstünde tutmaktadır. Bu farkındalığın ışığında araç sürücülerimiz konusunda eğitim ve seminerler alarak çocuklarımızın güvenli ve rahat bir şekilde okullarına ve evlerine ulaşmaları için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Çocuklarımızın güvenli, rahat ve dakik bir şekilde eğitim kurumlarına ulaşmaları için araçlarımız donanımlarında teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu sayede öğrencilerimizin huzur ve rahat içinde eğitimlerine devam etmelerini hedeflemekteyiz. Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Yankıtur; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor. Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite,ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Yankıtur, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Bu konuda Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi ve Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Meslek Yüksekokuluna verdiğimiz hizmet iyi bir örnek teşkil etmektedir.

Yankıtur Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında;

  • Araçlarının bakımlı ve yeni olması,
  • Güvenlik tedbirlerine maksimum uyulması,
  • Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması,
  • Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız. Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmete başlamaktayız.