ŞİRKET PROFİLİ

1997 yılında çıktığımız yolculuğumuzun büyük sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olarak bu yolda edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeli kadromuz, özverili çalışmalarımız, teknoloji ve yeniliklere açık olmamız sonucunda sektörde önemli bir kurum haline getirmiştir.

Rekabet ortamının dinamizmi, birçok yenilikle birlikte hizmet standardını’ da sürekli değiştirmektedir. Hedefini daima uzun vadeli belirleyen Yankıtur bu anlamda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Modern donanımlı araç filomuz ve hizmetteki kalitemiz, sektörde Yankıtur adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmesinde büyük rol oynamıştır. Sürekli genişleyen müşteri potansiyelimiz, verdiğimiz hizmet kalitesinin doğruluğunun en büyük ispatıdır.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi gelecekte de, binlerce insanı, üstün hizmet anlayışımız ve insan hayatı taşımanın bilinci ile güvenli, huzurlu ve konforlu bir şekilde evlerinden iş yerlerine, iş yerlerinden evlerine ulaştırmak için maksimum gayretle çalışmalarımız devam edecektir.